Skating-sporty extremalne (deskorolka,rolki,fingerboard)

sporty extremalne (deskorolka,rolki,fingerboard)


#1 2009-02-05 19:25:58

kamilj95

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-02
Posty: 35
Punktów :   

Rolki dla początkującego.

Ale tymi rekreacyjnymi, jakie to. Otóż niczym się nie wyróżniają. B.Wygodne, tak do zabawy, obskoczenia do sklepu, do znajomego. Jak sama nazwa wskazuje do rekreacji. Chyba na początek najlepsze jeśli nikt nigdy na rolkach nie stał. Koszt zakupu nie jest wielki.

Do jazdy szybkiej, o tych niewiele mogę powiedzieć, styczności nigdy nie miałem. Podejrzewam że jako do takiej jazdy mogą być niewygodne, ale lekkie, o dłuższej płozie, tak żeby można było, większe prędkości rozwijać.
koszta mi nieznane smilies/tongue.gif

Do jazdy agresywnej. Mój znajomy jeździ na takowych i po części on mnie tym zainteresował. Kółka szeroko rozstawione, na środku płozy jak można się zorientować duża przerwa z nacięciem, specjalnie do grindów. But masywny, Są wytrzymałe, o niskim środku ciężkości. Rolki nie do takiej jazdy, a bardziej do popisów itp
koszta znajomy powiedział, że poniżej 300zł nie warto schodzić nawet jak na początkującego. Wyjątek jeśli kupujemy używane. Chociaż ostatnio na allegro pojawiły się rolki SIGNA za 260zł które jeszcze się nadadzą ( wg. słów znajomego)


http://img145.imageshack.us/img145/3066/logoaz0.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.footballmanager.pun.pl www.pbf-wwegame.pun.pl www.cs-desant.pun.pl www.narutoninjawars.pun.pl www.naruto-ultimateninja.pun.pl