Skating-sporty extremalne (deskorolka,rolki,fingerboard)

sporty extremalne (deskorolka,rolki,fingerboard)


#1 2009-02-05 19:20:00

kamilj95

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-02
Posty: 35
Punktów :   

Gdzie jeździć w zimie - KRAKÓW

Dam kilka postów z innego fora.
pod mostami (po drugiej stronie mostu Grunwaldzkiego patrząc od strony Starego Miasta są fajne murki), podziemne garaże przy hipermarketach.

jeśli wybudują na Armii to zajebiście, bo ja tam mieszkam :grin:

W zimie to ja śmigam albo u kumpla w garażu albo na mini rampie na osiedlu widok. Śmiesznie było w tamtym roku. Pomyśleliśmy, że śnieg długo nie pada, a jest tylko mróz więc z miejscowymi chłopakami wbiliśmy na skatepark i zaczęliśmy go odkuwać czym tylko się dało. W ruch poszły łopaty, młotki, majzle, a nawet siekiera. Potem się dowiedzieliśmy od Tomka Warzechy, że podobno ktoś chciał siekierą boksa rozwalić, a to my go odkuwaliśmy Zimy w Krakowie bywają bardzo śmieszne.
W tym roku na razie nie ma problemu, bo w tej chwili mamy 9.12 i za oknem jest 14 stopni

Ze spraw organizacyjnych chciałbym dodać, że były ze 4 tematy o miejscówkach na zimę w Krakowie i nawet się spostrzegłem jak został już tylko ten


parking pod Cinema city przejcie podziemne na dębnikach i Bowl


Galeria Krakowska ;]



Taaa... garaż pod cinema city zakopianka,oraz garaże u mnie na osiedlu (szuwarowa)


http://img145.imageshack.us/img145/3066/logoaz0.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.akilian.pun.pl www.aztec-ogame.pun.pl www.katsumi.pun.pl www.musketeers.pun.pl www.akamichipbf.pun.pl